Понад три сотні солодких пакунків роздали дітям волонтери «Платформи єдності» у свято Миколая (фото)

Опубліковано в Життя краю Автор  soroka 20.12.2022
Волонтерський центр «Платформа єдності» привітав дітей зі святом Миколая та передав понад три сотні подарунків.
 
Кожна дитина могла отримати смаколики, завітавши у приміщення волонтерського центру.
 
– Весь день сьогодні волонтери «Платформи єдності» працювали помічниками святого Миколая. Кожна дитина, яка прийшла у наш волонтерський центр, отримала подарунок. Цьогоріч бажання дітей у свято Миколая зовсім недитячі. Замість омріяних гаджетів та іграшок вони просять лише одного – миру і перемоги! Аби хоч трішки підбадьорити діток, ми передали їм гостинці від святого Миколая. Усі вони цьогоріч були слухняними, тож заслужили здійснення мрій! – розповів засновник «Платформи єдності» Тарас Серетний.
 

Окрім цього, волонтери також передали подарунки для маленьких пацієнтів Тернопільської міської дитячої комунальної лікарні.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

05.02.2023 soroka
Володимир Кличко та «Українська команда» передали пілотам бригади ім. Сікорського шоломи 
Володимир Кличко та волонтери «Української команди» передали шоломи пілотам 18-ї окремої бригади армійської авіації імені…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3818.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.