Версія для друку

«Чому одним можна, а іншим – ні?»: організатори «Файного міста» закликали владу дозволити провести фестиваль (відео)

Опубліковано в Життя краю Автор  soroka 12.05.2022

Рада оборони Тернопільської області не дозволила проводити у офлайн-форматі музичний фестиваль «Файне місто».

Нагадаємо, 13, 14 та 15 травня в Тернополі відбудеться благодійний фестиваль Faine Misto, всі виручені кошти з якого мали передати на потреби полку «АЗОВ».

Організатори обурені таким рішенням. Вони закликають дозволити провести музичне дійство, адже відбуватиметься воно в укритті.

– Ми є законослухняними громадянами. Будемо дотримуватися всіх постанов. Хочемо для себе зрозуміти, чому одні заходи можуть відбуватися у цей час в офлайн-форматі, а інші – ні. Звертаємося до обласної військової адміністрації, щоб вони переглянули своє рішення і дозволили нам провести концерти, сказали у відозверненні організатори.

До слова, організатори масштабного музичного фестивалю «Файне місто» з перших днів війни забезпечують усім необхідним полк «АЗОВ», який сьогодні базується в Маріуполі та найгарячіших точках країни.

Волонтери придбали та передали автомобілів, техніки та амуніції на понад 25 мільйонів гривень. «Азовці» отримали найсучасніші тепловізори, біноклі, приціли, автівки, бронежилети, одяг, дрони, рації, планшети, телефони, тактичні аптечки, паливо.