«Чому одним можна, а іншим – ні?»: організатори «Файного міста» закликали владу дозволити провести фестиваль (відео)

Опубліковано в Життя краю Автор  soroka 12.05.2022

Рада оборони Тернопільської області не дозволила проводити у офлайн-форматі музичний фестиваль «Файне місто».

Нагадаємо, 13, 14 та 15 травня в Тернополі відбудеться благодійний фестиваль Faine Misto, всі виручені кошти з якого мали передати на потреби полку «АЗОВ».

Організатори обурені таким рішенням. Вони закликають дозволити провести музичне дійство, адже відбуватиметься воно в укритті.

– Ми є законослухняними громадянами. Будемо дотримуватися всіх постанов. Хочемо для себе зрозуміти, чому одні заходи можуть відбуватися у цей час в офлайн-форматі, а інші – ні. Звертаємося до обласної військової адміністрації, щоб вони переглянули своє рішення і дозволили нам провести концерти, сказали у відозверненні організатори.

До слова, організатори масштабного музичного фестивалю «Файне місто» з перших днів війни забезпечують усім необхідним полк «АЗОВ», який сьогодні базується в Маріуполі та найгарячіших точках країни.

Волонтери придбали та передали автомобілів, техніки та амуніції на понад 25 мільйонів гривень. «Азовці» отримали найсучасніші тепловізори, біноклі, приціли, автівки, бронежилети, одяг, дрони, рації, планшети, телефони, тактичні аптечки, паливо.

 

Прокоментувати:

СОЦІУМ

27.05.2022 soroka
Михайло Цимбалюк розповів, як змінили умови виплати допомоги внутрішньо переміщеним особам (відео)
Виплати внутрішньо переміщеним особам, які повернулися додому, призупиняють. Про це розповів народний депутат, перший заступник…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3800.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.