“Діємо в межах закону”, — Михайло Головко закликав реагувати на факти українофобії в церквах московського патріархату

Опубліковано в Життя краю Автор  soroka 29.03.2022
Голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко закликав вирішувати питання московського патріархату згідно з законом.
 
Він нагадав жителям області про ухвалений парламентом  закон «Про колаборацію», згідно якому всі, хто співпрацює з країною-агресором, нестимуть за це кримінальну відповідальність.
 
— Якщо є факти українофобії від так званих священників московського патріархату — повідомляйте про це. Звертайтеся в поліцію і ми, звісно, будемо на такі факти жорстко реагувати. Однак друзі, треба діяти завжди в межах закону і не проявляти самодіяльності, — каже Михайло Головко.
 
Очільник обласної ради додав, що всі громади, які мають бажання перейти від УПЦ Московського патріархату, можуть зробити це згідно закону.
 
— Зараз три громади в області вже це зробили. Інші теж в процесі формування. Більше того, у Верховній раді депутаткою від партії «ВО Свобода» Оксаною Савчук зареєстровано законопроект, який передбачає заборону УПЦ Московського патріархату в Україні, — повідомив Михайло Головко. — Я сподіваюся, що Верховна Рада найближчим часом розгляне законопроект й це питання буде вирішено раз і назавжди. Не потрібно нагнітати і накручувати ситуацію. Діємо в межах закону. Спокійно все це оформлюємо, а ми зі своєї сторони будемо допомагати.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

08.08.2022 soroka
«Дасть можливість показати справжнє лице росії»: народний депутат з Тернополя закликає підтримати важливий кінопроект (відео)
Народний депутат з Тернополя Андрій Богданець на своїй сторінці у Facebook закликає підтримати проект, який…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3818.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.