До нового року підйому захворюваності на коронавірус не буде, – тернопільський епідеміолог

Опубліковано в Життя краю Автор  soroka 23.11.2021

Ситуація з коронавірусом в Тернопільській області покращується.

Про це розповів генеральний директор з досліджень біологічних факторів, лікар епідеміолог ДУ "Тернопільський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України" Володимир Паничев.

– Усі ознаки епідпроцесу, які ми зазвичай коментуємо, свідчать про покращення ситуації з коронавірусом в області. Зменшується загальна кількість хворих. Зменшуються показники, за якими Кабмін оцінює ситуацію, – розповів Володимир Паничев. – Ситуація абсолютно прогнозована, але, на жаль, на цьому фоні зберігається серйозна проблема – летальність. За вчора померло 9 людей. Прикро, що левова частка – люди старшого віку. Із дев’яти померлих семеро – люди старше 60 років, з супутньою патологією, усі вони невакциновані.

Епідеміолог висловив упевненість в тому, що до нового року підйому захворюваності не буде. Також він додав, що загальна кількість людей, які отримали одне чи два щеплення, на Тернопільщині перевищує 50 %.

– Така кількість вакцинованих разом з тими, хто вже перехворів, впливає на інтенсивність епідпроцесу. Це дозволяє говорити нам про те, що подальший перебіг епідемії буде значно слабшим, аніж той, який ми пережили на рівні 42-го тижня, – підсумував Володимир Паничев.  

Прокоментувати:

СОЦІУМ

24.09.2022 soroka
Михайло Цимбалюк розкритикував закон, який дозволяє будувати дороги, а не фінансувати армію (відео)
Верховна Рада підтримала в цілому законопроєкт №7669, яким кошти із дорожнього фонду повертаються на будівництво…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3775.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.