«Опалювальний сезон проходитиме напружено, але дуже впевнено», – у Тернополі Денис Шмигаль

Опубліковано в Життя краю Автор  soroka 16.11.2021

Під час сьогоднішнього робочого візиту до Тернополя прем’єр-міністр України Денис Шмигаль відзначив позитивний досвід краю щодо нових технологій в опаленні та енергозбереженні.

У рамках зустрічі він також відвідав котельню на вулиці Л.Українки у Тернополі, де за фінансової підтримки Європейського Банку Реконструкції та Розвитку відбувається модернізація мереж теплопостачання і подачі гарячої води.

– Тернопільщина сьогодні надзвичайно інтенсивно розвивається і в частині програми «Велике будівництво» президента України, і в частині нових технологій, які застосовуються у місті в плані опалення, енергозбереження. Хочу запевнити всіх, що опалювальний сезон проходитиме напружено, але дуже впевнено. Ми розуміємо, як провести його стабільно. В Тернополі надзвичайно добрий досвід в заміні котелень. До речі, за кошти міжнародних кредиторів ми одну із таких котелень «Міськтеплокомуненерго» відвідали. Нова технологія, котельня працює повністю в автоматичному режимі, замінені мережі, втрати мінімізовані, зазначив Денис Шмигаль.

Прем’єр-міністр підкреслив, що у Тернополі застосують вдалі технології щодо енергозбереження.

Важливий момент – встановлення індивідуальних теплових пунктів в будинках, що фактично знижує вартість платіжки і втрати тепла при транспортуванні порівняно з іншими містами, де я був упродовж останніх трьох тижнів. Звісно, це «проривні» технології, які сьогодні застосовані тут, на Тернопільщині. Це тішить, резюмував Денис Шмигаль.

Фото: ТОДА 

Прокоментувати:

СОЦІУМ

27.11.2021 soroka
Навчально-виховний комплекс на Шумщині отримає новий сучасний дах за майже 2,4 млн грн, – Ігор Василів
У селі Залісці Шумського району замінюють дах у місцевому навчально-виховному комплексі. Про це на своїй…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

BRC6n2f9ZaU.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.