На Тернопільщині хочуть започаткувати нову традицію

Опубліковано в Життя краю Автор  11.03.2016

Яка би сприяла патріотичному вихованню.

Про підготовку проектів у сфері  військо-патріотичного виховання на Тернопільщині йшлося на нараді, яку 11 березня провів заступник голови обласної державної адміністрації Юрій Юрик.

«Є ідея провести теренову гру, - констатував директор департаменту  сім'ї, молоді, фізичної культури та спорту Віктор Мацикур. – Вона повинна включати інтелектуальні змаги, спорт, а також навики поводження зі зброєю.  Було б дуже добре, якби вона стала традиційною».

Крім того, йшлося про організацію вишкільних таборів на теренах краю. Відтак присутні висловили своє бачення проведення заходів. Особливу увагу присвятили інформаційній кампанії.

«Нам дуже важливо запустити проморолики, які б доносили інформацію до школяряів, їхніх батьків, - акцентував увагу  Юрій Юрик. – Інформаційно-роз`яснювальна робота дуже важлива, і від неї залежить чимало».

 

За результатами наради заступник голови обласної державної адміністрації Юрій Юрик дав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

26.05.2022 soroka
Кличко в Давосі: Підтримка України задля її перемоги – це життєві інтереси США та Заходу
Цивілізований світ, демократичні держави повинні мати єдину, чітку і непорушну позицію щодо дій задля зупинення…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

5.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.