У Тернополі розгорнуто 461 ліжко для лікування пацієнтів з коронавірусом

Опубліковано в Життя краю Автор  soroka 16.04.2021

На стаціонарному лікуванні в медзакладах Тернополя перебуває 277 пацієнтів, 18 з них – жителі районів.

Про це повідомив начальник відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення Тернопільської міськради Василь Даньчак під час засідання міського штабу для боротьби з коронавірусом.

– Розгорнуто 461 ліжко для надання медичної допомоги пацієнтам з коронавірусом, утому числі 66 – в дитячій лікарні. В лікарні швидкої допомоги перебуває 90 пацієнтів, у лікарні № 2 – 82 хворих, у лікарні № 3 – 89 пацієнтів, і в міській дитячій комунальні лікарні – 14 пацієнтів з міста та районів області. Цього тижня лікарня швидкої допомоги закупила 10 портативних концентраторів, а лікарня № 2 також отримала 10 портативних концентраторів, монітори спостереження та шприцеві насоси. Також у лікарні швидкої допомоги продовжуються монтажні роботи щодо під’єднання стаціонарного генератора, який подаватиме кисень в окремий корпус інфекційного відділення на базі лікарні, повідомив Василь Даньчак.

Фото: з відкритих джерел

Прокоментувати:

СОЦІУМ

02.12.2021 soroka
Референдум 1 грудня - історичний приклад єднання українців навколо своєї державності
Сьогодні виповнюється рівно 30 років з дня проведення Всеукраїнського референдуму щодо незалежності України. Ця ювілейна…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3810.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.