Версія для друку

Тернополянин Ігор Побер встановив рекорд з підйому штанги на біцепс (фото, відео)

Опубліковано в Життя краю Автор  soroka 24.03.2021
Багаторазовий чемпіон України, Європи та світу з бодибілдингу і пауерліфтингу, нардеп УVII та VIII скликань, тернополянин Ігор Побер встановив черговий рекорд на турнірі WORLD CUP WBC WORLD STRICT CURL CHAMPIONSHIP, що відбувався у Києві.

Спортсмену вдалося підняти на біцепс штангу, вагою у 98 кг. Спершу він зробив кілька спроб – 85, 90, 95 кг, а після цього осилив рекордну вагу – 98 кг.

Ігор Побер каже, цей рекорд для нього було не дуже важко встановити, адже півтора року тому йому вдалося підняти на біцепс штангу, вагою 100 кг.

 –  До цього турніру якоїсь особливої підготовки не було, але я постійну готуюся, – зазначає Ігор Побер. – 98 кг – рекорд федерації у 125 категорії. На цьому не планую зупинятися. 4 квітня візьму участь у змаганнях в Луцьку, 24 квітня – у Кривому Розі. Моя мрія – побувати на масштабному спортивному фестивалі «Арнольд Класік» у США. На жаль, через пандемію коронавірусу його вже кілька разів переносили. Цього разу заплановано, що «Арнольд Класік» відбудеться у вересні. Сподіваюся, таки вдасться там виступити й, звісно, привезти перемогу.