Для тернопільських школярів весняні канікули розпочнуться швидше

Опубліковано в Життя краю Автор  soroka 18.03.2021

Весняні канікули які мали розпочатися у школах 29 березня перенесли на тиждень раніше.

Таку пропозицію на сьогоднішньому засіданні міського штабу для боротьби з коронавірусом висунула начальниця управління освіти міськради Ольга Похиляк.

Тож канікули розпочнуться вже з понеділка, 22-го березня та триватимуть до 28-го березня.

А через тиждень, з 29-го березня учнів середніх та старших класів переведуть на дистанційне навчання, тоді як учні молодших класів навчатимуться у звичному режимі.

– Якщо ще кілька тижнів тому ситуація була стабільна, то починаючи з понеділка ми відстежуємо динаміку захворюваності на грип, ГРВІ та COVID-19 серед учнів та педагогічного колективу. Ми кожен день отримуємо таку інформацію. Станом на сьогодні в двох школах, а саме ЗОШ № 3 і № 10  учнів  5 – 11 класів переведено на дистанційне навчання. В 22-х  школах закрито окремі класи, – повідомила Ольга Похиляк.

Також Ольга Похиляк зазначила, що в дошкільних установах випадків зараження серед дітей немає, проте хворіють деякі вихователі. Станом на сьогодні закрито 8 груп. Дитячим садкам рекомендовано працювати, зважаючи на ситуацію.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

18.08.2022 soroka
Новостворена футбольна команда «Бучач», яку фінансують підприємства Петра Гадза, вже здобуває перші перемоги
Новостворений футбольний клуб «Бучач» здобуває перемогу в першості Тернопільської області з футболу. Матч відбувся 14…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3811.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.