Мер Тернополя запропонував Міністру охорони здоров’я скасувати зонування

Опубліковано в Життя краю Автор  Мар'яна Креховець 15.09.2020

Вчора о 16 годині було проведено селекторну нараду за участі міських голів обласних центрів та Міністра охорони здоров’я Максима Степанова.

Під час наради обговорили загальний стан справ стосовно захворюваності на COVID-19 і озвучили ряд питань, зокрема, виплати заробітних плат лікарям та підписання угод з медичними закладами.

Про це під час оперативного включення розповів міський голова Тернополя Сергій Надал.

—  Всі міста були одностайні  у своєму зверненні. Ми говорили, що необхідно пришвидшити проведення аналізів лабораторними центрами і не маніпулювати цифрами. Також вимагали пришвидшити виплати заробітних плат і підписання угод з медичними закладами. В нас є випадки коли затягують з виплатами медикам, а це люди, які працюють безпосередньо з хворими і вони мають отримувати належну зарплату та обіцяні премії, — зазначив Сергій Надал. — Також було проговорено ряд медичних рекомендацій наданих практичними лікарями, щодо змін, які необхідно внести в протоколи лікувань Міністерством охорони здоров’я.

Також міські голови просили Максима Степанова відмінити червоні зони та дозволити функціонувати навчальним закладам та  громадському транспорту.

Сьогодні на сторінці МОЗ України повідомили, що міністерство ініціює зміни до постанови щодо карантинних заходів які стосуватимуться роботи освітніх закладів, дитячих садків та транспорту.

 

Прокоментувати:

СОЦІУМ

27.05.2022 soroka
Михайло Цимбалюк розповів, як змінили умови виплати допомоги внутрішньо переміщеним особам (відео)
Виплати внутрішньо переміщеним особам, які повернулися додому, призупиняють. Про це розповів народний депутат, перший заступник…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3820.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.