Подарунок Шевченкові: тернопільські студенти виконали відомі твори Кобзаря

Опубліковано в Життя краю Автор  Мар'яна Креховець 05.03.2020

У приміщенні Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки відбулася літературно-музична композиція «Шевченкове слово сяє у віках».

Гості заходу мали можливість почути найвідоміші твори Кобзаря у супроводі скрипки, фортепіано та бандури. Виконали їх студенти Тернопільського музичного коледжу ім. Соломії Крушельницької та учні Тернопільської музичної школи № 1 імені Василя Барвінського.

За словами організаторів, захід присвячений поету проводять вже не вперше.

ꟷ Щороку, до дня народження Тараса Шевченка ми обов'язково плануємо дуже багато різних заходів. Цього разу вирішили провести таку композицію, ꟷ розповідає заввідділом читального залу ТОУНБ Людмила Рюміна. ꟷ Разом з дітьми спільно підготували сценарій. Сподіваємося, що наші відвідувачі залишилися задоволені, адже у дітей є своя цікава програма з музичними та віршованими композиціями.

До слова, подію приурочено до 206-ї річниці народження поета.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

27.05.2022 soroka
Михайло Цимбалюк розповів, як змінили умови виплати допомоги внутрішньо переміщеним особам (відео)
Виплати внутрішньо переміщеним особам, які повернулися додому, призупиняють. Про це розповів народний депутат, перший заступник…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

5.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.