Скоро жителі Тернопільщини зможуть спілкуватися з обласним прокурором по Skype

Опубліковано в Життя краю Автор  31.01.2020

Незабаром жителі Тернопільщини матимуть нагоду поспілкуватися з новим обласним прокурорм завдяки Skype-зв’язку.

Про це очільник обласної прокуратури Петро Бойко повідомив під час брифінгу.

– Знаю, що багато людей доїжджають з районів до Тернополя, аби зустрітися. Оскільки, не кожен день можу виділити час, щоб організувати особистий прийом за межами обласного центру, то зараз йде активне запровадження системи Skype-зв’язку. Технічні можливості для цього вже відпрацьовані. Ми будемо організовувати особистий прийом за допомогою цих новітніх технологій. Тим, хто перебуває на значній відстані від Тернополя, буде надана можливість прибути в найближчу прокуратуру та за допомогою Skype особисто поспілкуватися зі мною, зазначив Петро Бойко.

Наразі новація в прокуратурі Тернопільщини перебуває на стадії розробки. В установі обіцяють повідомити громадян, як тільки система такого спілкування запрацює.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

26.09.2023 soroka
ЗУНУ – перший університет в Україні, який використовує систему електронної черги від «Q-nomy»
Західноукраїнський національний університет – перший заклад вищої освіти України, який використовує систему електронної черги компанії…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3787.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.