Спортсмени з Тернопільщини привезли увесь комплект нагород

Опубліковано в Життя краю Автор  17.12.2019

Борці з Тернопільщини збагатилися значною кількістю нагород на Міжнародному турнірі з вільної боротьби серед юнаків в німецькому містечку Люкенвальде, присвяченому Дню Святого Миколая.

До турніру долучилася понад сотня борців з декількох європейських країн 2005-2008 років народження, які боролися у різних вагових категоріях.

У змаганні взяли участь і юнаки зі збаразького СК «Чемпіон» на Тернопільщині. Серед понад десятка борців, які показали силу і стійкість на килимі, мало хто повернувся додому без нагороди. Так, чемпіонами Міжнародного турніру стали: Олександр Смакула (29 кг), Владислав Модний (31кг), Назар Баньковський (34 кг), Ілля Вінтонович (38 кг), Владислав Хариш (42 кг), Богдан Федчишин (44 кг). На другому місці опинився Вадим Швидкий (41 кг) та Владислав Пожогін (80 кг). Третім став Догон Роман (48 кг) та Захарків Ігор (31 кг).

Готувaли збapaзьких боpців до змaгaнь тpенеpи – Євгеній Коpоль, Олексaндp Шaфpaнський, Олег Боpисевич, a тaкож стapший тpенеp тa кеpівник СК «Чемпіон» Петpо Коpоль.

—  Неабиякий азарт та волю до перемоги показали наші гравці. Учасниками масштабних спортивних змагань виявили бажання стати чимало сильніших борців. Приємно, що наші учасники не втрачають фору, а їхня майстерність з кожним змаганням тільки зростає. Тому й надалі будемо йти до перемог, аби кожне змагання нам приносило перемоги, — наголосив головний тренер.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

26.09.2023 soroka
ЗУНУ – перший університет в Україні, який використовує систему електронної черги від «Q-nomy»
Західноукраїнський національний університет – перший заклад вищої освіти України, який використовує систему електронної черги компанії…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3815.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.