756 років Бучачу святкували гучно та насичено

Опубліковано в Життя краю 05.08.2016

Урочисто відзначили День міста жителі Бучача.

З нагоди 756-річчя з дня заснування міста відкрили відреставровану пам’ятку історії джерела Яна ІІІ Собеського. Святкову програму під гаслом «Живи у віках славний, Бучаче мій!» наситили безліччю цікавих для містян подій та заходів – шаховим та турніром з більярдного спорту, сіті-квестом, майстерками та бансами для молоді, музичним концертом за участі місцевих і приїжджих аматорських та народних колективів і виконавців.

У святковий день для Бучача у міському сквері нагородили тих людей, без яких і місто, і область не були б такими розвиненими та процвітаючими. Дві з п’яти подяк заслужено отримали представники ТзОВ «Бучачагрохлібпром» – голова наглядової ради підприємства Петро Іванович Гадз та директор Іван Володимирович Карачка – за розвиток і розширення мережі промислової галузі в місті, створення нових робочих місць, впровадження нових технологій та регулярне надання спонсорських допомог на соціальний розвиток міста. Також Петро Іванович забезпечив спонсорську підтримку концертної програми, завдяки чому в Бучач на День міста приїхали народні артисти Павло Дворський та Назарій і Дмитро Яремчуки.

 

 

 

Прокоментувати:

СОЦІУМ

14.06.2024 soroka
Волонтер «Української команди» Андрій Надкевич – серед номінантів регіонального відбору на здобуття «Ордену Святого Пантелеймона»
У Тернопільському національному медичному університеті імені І.Горбачевського 12 червня відзначили медиків області, які перемогли у…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3764.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.