У Тернополі побувала пересувна виставка плакатів (ФОТО)

Опубліковано в Життя краю 04.08.2016

Під час презентації реформи системи декларування майна посадовцями в стінах медичного університету діяла пересувна виставка антикорупційних плакатів «Онлайн проти корупції», авторами яких стали талановиті українці.

Експонатами є роботи учасників четвертого Міжнародного конкурсу «Стоп цензурі! Громадяни за вільні країни», темою якого стала корупція.

Кожен плакат по-своєму унікальна і неодмінно привертає увагу глядача. На них вдало відображена сутність корупції та проблеми, які та за собою тягне. Частина робіт карикатурного характеру.

 

«Ця виставка є пересувною. Ми її возимо разом із собою, вона діє лише один день в тій області, де ми проводимо тренінги для держслужбовців по заповненню і поданню нових електронних декларацій», - коментує керівник Проекту «Прозорість та доброчесність публічного сектору» Програми розвитку ООН в Україні, Іван Пресняков.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

14.06.2024 soroka
Волонтер «Української команди» Андрій Надкевич – серед номінантів регіонального відбору на здобуття «Ордену Святого Пантелеймона»
У Тернопільському національному медичному університеті імені І.Горбачевського 12 червня відзначили медиків області, які перемогли у…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

MaPq8GwEnww.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.