Які перспективи чекають на Тернопіль?

Опубліковано в Життя краю Автор  26.02.2016

Можливість стати українським центром водно-моторного спорту.

У Тернополі будуть створені повноцінні інфраструктурі умови для проведення спортивних змагань та тренувань з водно-моторного спорту, а Тернопільський Став прийматиме найавторитетніші міжнародні змагання. Про це йшлося під час зустрічі міського голови Тернополя Сергія Надала з президентом Федерації водно-моторного спорту України Віктором Шемчуком, повідомила прес-служба міськради.

Президент Федерації ВМС України зазначив, що Тернопіль розглядається як базовий регіон для розвитку водно-моторного спорту України, в тому числі для розвитку міжнародного сегменту цього виду. 

«У нас є унікальний досвід проведення міжнародних стартів. Саме в Тернополі в далекому 1987-му вперше проводився водно-моторний «Мундіаль». У 2011-му Тернопіль приймав чемпіонат Європи, у 2012 році – чемпіонат світу з водно-моторного спорту, а у 2013 році – міжнародний «Водно-моторний фестиваль»», - зазначив Віктор Шевчук.

За його словами, цього року, незважаючи на військові дії, які ведуться на території України, Тернопіль теж може прийняти черговий міжнародний спортивний форум.

«У міжнародному спортивному календарі на 27-28 серпня 2016 року запланована відкрита Європейська першість з водно-моторних видів спорту у Тернополі. Цей форум мав відбутися ще у 2014 році, але був скасований через складну політичну ситуацію. Тепер же Міжнародний водно-моторний союз (UIM) сертифікував трасу на Тернопільському ставі ще на три роки і ми готуємося зустрічати міжнародних гостей», - зауважив президент Федерації водно-моторного спорту України.

У свою чергу міський голова Тернополя Сергій Надал запевнив, що міська влада зробить все можливе не лише для успішного проведення спортивних змагань, а й для популяризації водно-моторного спорту у місті.

«Міська рада підтримує ініціативу Федерації водно-моторного спорту перетворити Тернопільський Став на провідний український центр з водних видів спорту. Наприклад, у рамках цього проекту відбуватиметься реконструкція Набережного Ставу в напрямку пляжу «Циганка», що є основним з десяти пріоритетів міської ради Тернополя у 2016 році. Переконаний, що при розвитку належної інфраструктури та промоційній кампанії, Тернопіль маєв всі шанси стати не лише центром водно-моторного спорту України, а й водно-моторною столицею України», - підсумував очільник Тернополя.

 

Фото з відкритих джерел

Прокоментувати:

СОЦІУМ

10.06.2021 soroka
Голова ВРУ Разумков оцінив інвестиційні можливості Тернопільщини
Учора, 9 червня, в столиці відбувся форум «Тернопільщина: кластер можливостей», організований Торгово-промисловою палатою України та…

Подорож вихідного дня

28.05.2021 Мар'яна Креховець
Душа століть живе у стінах Збаразького замку (фоторепортаж)
Збаразький замок – одна з таких небагатьох споруд, які сповнені живої історії. Від першого погляду…

Місто в кадрі

DSC_3768.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.