«Та невже я до такого дожила», - жителька Тернопільщина про ремонт дороги (фото)

Опубліковано в Життя краю 13.06.2019

Чортківська райдержадміністрація повідомила про те, що у районі завершуються ремонтні роботи на ділянці дороги загального користування місцевого значення С 201628 «Джуринська Слобідка-Джурин».

Роботи було розпочато 5 червня 2019 року. Їх проводить тернопільська фірма «Технобудцентр». За цей час було проведено грейдерування узбіч для влаштування водовідведення, завезено 750 т щебеню, в т.ч. 110 т за рахунок ПП «Агроспектр» с. Ромашівка, проведено рексування (змішування щебеню з цементом).

Зазначимо, що роботи проводяться за рахунок субвенції з державного бюджету на поточний середній ремонт місцевих доріг.

Загальна протяжність відремонтованої дороги  700 м. 

У соцмережах люди не вірять, що і до сільських доірг дійшов ремонт.  «Та невже я до такого дожила?! Останній раз я їхала по гарно асфальтованій дорозі в 1992 році, - коментує Людмила Героєва.

Фото - з відкритих джерел

Прокоментувати:

СОЦІУМ

18.04.2024 soroka
Українська команда Тернопільщини відремонтувала три автівки для Сил спеціальних операцій
Волонтерський штаб «Українська команда» в Тернопільській області відремонтував Силам спеціальних операцій ЗСУ 3 автомобілі. Вони…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3777.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.