Молодіжні громадські організації кличуть на патріотичні змагання

Опубліковано в Життя краю 26.02.2016

Традиційний Кубок Шухевича патріотичні молодіжні організації Тернопілля проведуть з 28 лютого по 8 березня. Постійними залишаються види спорту та правила, проте, як розповідають члени оргкомітету, є і деякі нововведення.

Зокрема, учасникам Кубку, які ще не досягли повноліття, потрібно мати при собі довідку із медичного закладу про дозвіл на фізичні навантаження і задовільний стан здоров’я. Змагання проводитимуться з наступних видів спорту: копанка (футзал), відбиванка (волейбол), кошиківка (баскетбол), біг (естафета), стрільба, скелелазіння, шахи, бокс, брейн-ринг.

Судитимуть ігри представники управління у справах сім'ї, молодіжної політики, спорту і туризму Тернопільської міської ради, проте оргкомітет покладається й на інший контроль.

-          Ми всі тут представники громадських організацій патріотичного спрямування, а одна із рис патріота – це чесність. Тому ми повинні покладатися на совість кожного, щоб змагання були справедливими, - говорить член оргкомітету Вероніка Дякович.

-          «Студентська свобода» вже традиційно бере участь у Кубку Шухевича, ми підтримуємо таку гарну традицію змагань з патріотичним змістом, до того ж, це завжди хороша нагода підтримувати зв’язок з іншими громадськими організаціями, спілкуватися, починати нові проекти разом, - розповідає голова ТОГО «Студентська Свобода» Ігор Костюк.

 

-          Патріотичне виховання – важлива складова здорової нації, тому ми і підтримуємо таку ініціативу як Кубок Шухевича, приймаємо активну участь – коментує представник  «Фонду добрих людей» Павло Бойко.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

23.05.2024 soroka
Стартував Всеукраїнський проєкт «Української команди» «Оберіг для військових»
Волонтерський штаб «Українська команда» розпочинає Всеукраїнський проєкт «Оберіг для військових». Він передбачає, що маленькі українці…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3768.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.