Як у Тернополі проходило «Містечко Мультиспорту» (фото)

Опубліковано в Життя краю 27.06.2016

Цими вихідними, 25-26 червня, у парку ім. Т. Шевченка до Дня молоді провели «Містечко Мультиспорту». Зініціювали і організували захід відділ сімї та молоді ТОДА разом з представниками «Молодіжного Націоналістичного Конгресу». До файного міста привезли неолімпійські види спорту. Подібний проект в Тернополі відбувся вперше.

Протягом суботи та неділі кожен бажаючий міг безкоштовно спробувати свої сили в таких неординарних видах спорту як сапи (ходіння по воді на дошках), слеклайн (ходіння по натягнутій стропі), болдер тейбл (лазіння навколо спеціального столу), колективна гра бодібол, скелелазіння по надувному скеледромі тощо.

 

«Містечко мультиспорту» зацікавило не одного тернополянина, деколи можна було спостерігати навіть і «живу чергу» з охочих попробувати те чи інше спортивне заняття. А щоб весь процес відповідав техніці безпеки, до співпраці організатори долучили представників Державної служби надзвичайних ситуацій і працівників швидкої допомоги.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

14.06.2024 soroka
Волонтер «Української команди» Андрій Надкевич – серед номінантів регіонального відбору на здобуття «Ордену Святого Пантелеймона»
У Тернопільському національному медичному університеті імені І.Горбачевського 12 червня відзначили медиків області, які перемогли у…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3787.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.