Дощ і стічна система перетворили дорогу довкола Тернопільського «білого дому» у «озерце» (відеофакт)

Опубліковано в Новини Автор  18.06.2018

Сьогоднішній понеділок у Тернополі видався похмурим та дощовим. Так, через опади дорога, розташована довкола Тернопільської обласної ради, та пішохідна ділянка неподалік пам’ятнику Степанові Бандері, що у вході до парку ім.Т.Шевченка, «розчинились» у воді.

Таку ситуацію зафіксував житель Тернополя і поділився відео на своїй сторінці у соцмережі facebook. Автор посту Volodymyr Petryshyn скаржиться на стан водостічної системи в місті.

«Як зливна система працює в Тернополі. Після 15-ти хвилинної зливи. Замість того, щоб вбирати, вона назад вертає», - йдеться у відео.

Фото: з відкритих джерел.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

04.08.2022 soroka
ФГ «ГАДЗ» презентувало продукцію на найбільшій світовій виставці органічних продуктів
Фермерське господарство «ГАДЗ» взяло участь у найбільшій світовій виставці органічних продуктів «Biofach 2022», яка відбулася…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

6.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.