Семеро тернопільських рибалок ледь не втопились у крижаній воді

Опубліковано в Новини Автор  30.03.2018

Тернопільські рятувальники напередодні, 27 березня, допомогли одразу сімом рибалкам, які знехтували правилами безпеки і ловили рибу на водоймах із крихким льодом. Як повідомляють в управлінні ДСНС області, четверо із них провалились у воду.

- Один виклик до Служби порятунку надійшов о 14:06. Випадкові свідки повідомили про двох рибалок, що провалилися під кригу на ставі в селі Горішній Івачів Тернопільського району, - кажуть рятувальники. - Цей випадок не був останнім. Чергове повідомлення про людей, що опинились у крижаній воді надійшло до рятувальників о 14:11. На Тернопільському ставі під лід провалилися двоє рибалок, які самостійно вибралися на кригу, але через тонкий лід були не в змозі самостійно дістатися до берега.

Перших двох риболовів вдалось забрати з місця небезпеки з допомогою рятувального катера. Їх доставили на берег, проте, чоловіки відмовились від надання домедичної допомоги та госпіталізації.

Двоє інших риболовів дістались берегу ставу з допомогою рятувальних мотузок. Як кажуть рятвальники чоловіки також відмовились від медичних послуг чи допомоги.

- О 13:51 до Служби порятунку «101», зателефонували люди, які повідомили про те, що на крижині Тернопільського ставу, яка відкололась від загальної маси перебувають троє рибалок. На виклик вирушило чергове відділення 1-ї ДПРЧ Управління, яке за допомогою катера на повітряній подушці «Марс 700» доставило потерпілих на берег, - зазначили в управлінні ДСНС.

Рятувальники вкотре наголошують на необхідності дотримуватись правил безпеки:

- Неоправданий ризик, нехтування здоровим глуздом та елементарними правилами безпеки, ледь не призвели до незворотних наслідків. На щастя цього дня всіх тих, хто через власну необачність опинився в скрутних обставинах, вдалось врятувати. Кожна людина повинна розуміти, яку небезпеку криє у собі лід. Особливо нині, коли з потеплінням він тоншає. Аби запобігти надзвичайним подіям та попередити загибель людей на водоймах, Управління ДСНС України у Тернопільській області в чергове застерігає: громадяни, будьте обережними та не наражайте на небезпеку власне життя – уникайте виходів на ослаблену весняним потеплінням кригу! Пам’ятайте, нехтування елементарними правилами безпеки може мати незворотні наслідки. Батьки, пильнуйте за дітьми, проводьте з ними профілактичні бесіди – не дозволяйте їм грати на льоду.

0001.jpg

0003.jpg

Прокоментувати:

СОЦІУМ

05.12.2022 soroka
Популярна американська компанія, яка виробляє меблі, розвиває бізнес на Тернопільщині
Голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко зустрівся із керівництвом американської компанії Home Essentials. Home Essentials…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3818.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.