На Тернопільщині люди "обманули" управління соцзахисту на понад 700 тисяч гривень

Опубліковано в Новини Автор  20.02.2018

 На території Підволочиського району людям переплатили субсидій, допомог та компенсацій на 1,4 мільйона гривень, повідомляють у прес-службі Управління Західного офісу держаудитслужби в Тернопільській області.

Так, аудитори провели ревізію в управлінні соціального захисту населення Підволочиської районної державної адміністрації, під час якої виявили низку порушень, котрі й призвели до втрати такої суми.

- Зокрема, встановлено випадки призначення допомоги малозабезпеченим сім’ям та субсидій на оплату житлово-комунальних послуг особам, які надали недостовірну інформацію про свій майновий стан, через що незаконно витрачено 749 тис. грн. Також виявлено безпідставну виплату компенсацій особам, які здійснюють догляд за інвалідами чи надають соціальні послуги, та адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам загалом на 673 тис. грн., - розповідають у держаудитслужбі в Тернопільській області.

Втрачені кошти були повернуті: зайво виплачені 751 тисячу гривень відшкодували, а ще безпідставну виплату 141 тисячі – попереджено. На разі матеріали перевірки були направлені до правоохоронців.

Фото: з відкритих джерел.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

05.12.2022 soroka
Популярна американська компанія, яка виробляє меблі, розвиває бізнес на Тернопільщині
Голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко зустрівся із керівництвом американської компанії Home Essentials. Home Essentials…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3791.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.