Середа, 04 жовтня 2017 16:01 оновлено 05.10.2017 Новини

Майже півтора мільйони гривень штрафу заплатить розпіарена Барною турецька компанія, що ремонтує дорогу на півдні Тернопілля

Майже півтора мільйони гривень штрафу заплатить розпіарена Барною турецька компанія, що ремонтує дорогу на півдні Тернопілля
 
Улітку цього року на Тернопілля прийшла турецька компанія «Ares insaat», що займається ремонтом та будівництвом доріг.

Особливу увагу цьому факту приділив голова ОДА Степан Барна та запевнив, що підрядник – відповідальний і виконає роботу в термін. Пройшло чотири місяці і турецька компанія спромоглася лише на 1 км дороги.

Резонанс навколо цієї компанії виник майже одразу після початку її діяльності. Активісти «Автомайдану» у своїх розслідуваннях демонстрували проблемні питання, проте, їх не було почуто. У відповідь на хвилю інформації у ЗМІ, представники фірми дали прес-конференцію 17 серпня та запевнили, що дорогу закінчать до кінця місяця.

За круглим столом 2 жовтня «Автомайдан» зібрав чиновників та підрядні компанії з ремонту доріг. Серед них був і Ігор Фіняк, керівник компанії «Арес-Вест Констракшн Компані», яка займається ремонтом дороги Джурин-Базар. До керівника автомайданівці мали конкретні зауваження: за 4 місяці зроблено лише 1 км дороги. Термін виконання замовлення вийшов ще 1 жовтня.

- Ми плануємо роботи закінчити до кінця місяця, що ви ще хочете від мене почути? – лаконічно відповів Ігор Фіняк.

Через протермінування усіх можливих строків компанія «попадає» на реальні гроші. Згідно угоди фірма має заплатити штраф у 10% від загального кошторису, а це близько 1 мнл. грн. Окрім того, як зазначив Богдан Юлик, кожен день протермінованого строку буде коштувати компанії ще 20 тис грн. Також очільник САДу запевнив, що витрати ні в якому разі не ляжуть на Службу автомобільних доріг.

Back to Top