Середа, 09 серпня 2017 11:57 оновлено 09.08.2017 Новини

У Тернополі чоловік розрахувався за товар фальшивими грошима

У Тернополі чоловік розрахувався за товар фальшивими грошима

Правоохоронці Тернопільщини отримали повідомлення про те, що один з покупців супермаркету розрахувався за товар підробленою 500-гривневою купюрою.

Чоловік повідомив поліцейським, що навіть не здогадувався про фальшивість грошей, а отримав їх як плату за роботу. На даний час правоохоронці перевіряють його версію.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 199  Кримінального кодексу України - виготовлення, зберігання, придбання, перевезення пересилання, ввезення в Україну з метою збуту, а також збут підробленої національної валюти України. Санкція даної статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років. Про це повідомили у відділі комунікаці ГУНП в Тернопільській області. 

Back to Top