Середа, 03 червня 2026 10:01 Новини

Тернопільський центр крові провів чергову успішну виїзну донацію

Тернопільський центр крові провів чергову успішну виїзну донацію

Тернопільський обласний центр служби крові провів чергову виїзну донорську акцію — цього разу бладмобіль працював у Мельнице-Подільській громаді.

До доброї справи долучилися 37 донорів, завдяки яким вдалося зібрати понад 16 літрів крові для потреб пацієнтів та військових.

Кожна донація є надзвичайно важливою, адже допомагає рятувати життя, підтримувати необхідні запаси крові в медичних закладах та забезпечувати потреби тих, хто найбільше цього потребує.

У Тернопільському центрі крові щиро дякують усім донорам за небайдужість, відповідальність і готовність допомагати. Окрема подяка організаторам акції та всім, хто сприяв її проведенню. Завдяки вашій підтримці та доброму серцю вдається дарувати надію і шанс на одужання багатьом людям.

Фото

Back to Top