П'ятниця, 15 травня 2026 18:00 Новини

У Тернополі 17-річний водій мотоцикла врізався в автівку

У Тернополі 17-річний водій мотоцикла врізався в автівку

Автопригода, в якій постраждав неповнолітній мотоцикліст, трапилася в Тернополі сьогодні, 15 травня, близько 10:00.

17-річний юнак, керуючи мотоциклом Kawasaki Z900, на Дамбі Тернопільського ставу не дотримався безпечної дистанції та допустив зіткнення з автомобілем Citroen Jumper. Автомобіль швидкої зупинився в лівій смузі попутного із мотоциклом напрямку для здійснення маневру розвороту. На спецтранспорті були увімкнені проблискові маячки та звукова сирена.

У результаті ДТП неповнолітній отримав тілесні ушкодження. Хлопця після надання меддопомоги відпустили за місцем проживання. Водії, попередньо, тверезі. Вирішується питання щодо внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань.


Back to Top