П'ятниця, 15 травня 2026 15:30 Новини

На Тернопільщині вилучили та знищили три артилерійські снаряди

На Тернопільщині вилучили та знищили три артилерійські снаряди
14 травня на Тернопільщині піротехніки ДСНС вилучили та знищили три артилерійські снаряди часів Другої світової війни:
- поблизу села Курівці Тернопільської громади — артилерійський снаряд калібру 152 мм;
- у селі Городище Козівської громади та поблизу села Бабинці Борщівської громади — артилерійські снаряди калібру 105 мм.
Навіть через десятки років такі боєприпаси залишаються смертельно небезпечними.
Back to Top