14 травня на Тернопільщині піротехніки ДСНС вилучили та знищили три артилерійські снаряди часів Другої світової війни:
- поблизу села Курівці Тернопільської громади — артилерійський снаряд калібру 152 мм;
- у селі Городище Козівської громади та поблизу села Бабинці Борщівської громади — артилерійські снаряди калібру 105 мм.
Навіть через десятки років такі боєприпаси залишаються смертельно небезпечними.

