Військовослужбовці 44 окремої артилерійської бригади отримали заслужені нагороди за віддану службу, стійкість та успішне виконання бойових завдань.
Про це повідомили на сторінці бригади.
На світлинах — портрети наших воїнів та моменти вручення відзнак, які командир бригади особисто передав захисникам. Кожна нагорода — це визнання мужності, професіоналізму та незламності українських артилеристів.

