До повномасштабного вторгнення він працював машиністом на «Укрзалізниці».
Попри бронювання, добровільно мобілізувався до війська. Побратими знають його як «Червоного».
Спочатку служив другим номером снайпера.
«Займався різними справами, навіть складно перерахувати» — згадує він.
Воював на Старомайорському напрямку, у Великій Новосілці, брав участь у Курській операції.
Саме там одного разу дванадцять фпв-дронів розібрали бліндаж, де він перебував.
Отримавши поранення «Червоний» змінив специфіку служби й перейшов на тилову посаду.
Зараз він — водій-електрик .
«Можу списатись, але не хочу. Як тільки повертаєшся в цивільне життя, то відразу хочеться назад, до колективу. Є люди, які намагаються побудувати собі кар’єру, ще щось, я ж хочу бути корисним у своїй ролі та зробити все, щоб закінчити війну якомога швидше» — каже він.
Його історія — про вибір залишатися у строю, підтримувати побратимів та щодня робити свою справу заради перемоги.
Група комунікацій Тернопільського ОТЦК та СП

