П'ятниця, 08 травня 2026 13:36 Новини

Виїзна донація у Гусятині: десятки людей здали кров для потреб пацієнтів і військових

Виїзна донація у Гусятині: десятки людей здали кров для потреб пацієнтів і військових

Тернопільський обласний центр служби крові провів чергову виїзну донорську акцію — цього разу бладмобіль працював у Гусятині.

 До доброї справи долучилися 53 донори, завдяки яким вдалося зібрати 24 літри крові для потреб пацієнтів та військових.

У Центрі крові щиро дякують усім, хто взяв участь у донації, за небайдужість, свідомість та підтримку донорського руху. Кожна донація — це можливість врятувати чиєсь життя та допомогти тим, хто цього потребує найбільше.

Фото

Back to Top