Тернопільський обласний центр служби крові провів чергову виїзну донорську акцію — цього разу фахівці працювали у Білобожниці.
До доброї справи долучилися 39 людей, які стали донорами та зробили свій внесок у поповнення банку крові.
У Центрі крові щиро дякують усім учасникам за небайдужість, свідомість і підтримку донорського руху. Кожна донація — це шанс врятувати життя.

