Субота, 02 травня 2026 14:37 Новини

У Білобожниці 39 людей стали донорами під час виїзної акції

У Білобожниці 39 людей стали донорами під час виїзної акції

Тернопільський обласний центр служби крові провів чергову виїзну донорську акцію — цього разу фахівці працювали у Білобожниці.

До доброї справи долучилися 39 людей, які стали донорами та зробили свій внесок у поповнення банку крові.

У Центрі крові щиро дякують усім учасникам за небайдужість, свідомість і підтримку донорського руху. Кожна донація — це шанс врятувати життя.

Фото

Back to Top