В селі Осівці на звичайному полі піротехніки ДСНС вилучили боєприпас часів Другої світової війни.
Артилерійський снаряд калібром 76 мм міг наробити лиха, але наші піротехніки спрацювали професійно.
Фахівці вилучили небезпечну знахідку та знешкодили її контрольованим підривом у безпечному місці.

