П'ятниця, 27 березня 2026 11:12 Новини

Жителі Копичинців долучилися до донорської акції

Жителі Копичинців долучилися до донорської акції

Тернопільський центр крові провів чергову виїзну донорську акцію. Цього разу фахівці працювали у Копичинцях, де до доброї справи долучилися жителі громади.

За час проведення акції кров здали 33 донори. Завдяки їхній небайдужості вдалося зібрати майже 15 літрів крові, яка після обстеження та переробки невдовзі допомагатиме рятувати життя.

У Тернопільському центрі крові щиро дякують усім, хто долучився до донорства. Ваша підтримка, свідомість і готовність допомагати є надзвичайно важливими, адже кожна донація — це шанс врятувати чиєсь життя.

 

Фото

Back to Top