Вівторок, 02 грудня 2025 11:32 Новини

На Тернопільщині триває перевірка порушень у сфері охорони довкілля

На Тернопільщині триває перевірка порушень у сфері охорони довкілля

Працівники Державної екологічної інспекції у Тернопільській області продовжують здійснювати контроль за проведенням регулювання чисельності хижих та шкідливих тварин на території області.

Як повідомили у екоінспекції Тернопільщини, під час рейду в Микулинецькій громаді інспектори перевірили дві мисливські групи, що здійснювали регулювання чисельності. Усі учасники мали належно оформлені документи: дозвіл на відстріл, списки бригад, посвідчення мисливця, щорічні контрольні картки, дозволи на зброю та паспорти на мисливських собак.

Паралельно Інспекція продовжує посилену роботу на водоймах області щодо виявлення випадків порушення заборони на вилов риби на зимувальних ямах. Під час одного з рейдів виявлено та притягнуто до відповідальності чотирьох порушників.

Дотримання природоохоронного законодавства є обов’язком кожного. Закликаємо громадян неухильно виконувати встановлені вимоги та повідомляти про виявлені випадки порушень.

Зробити це можна через вебресурс #ЕкоЗагроза:

 ecozagroza.gov.ua

або подавши звернення:

поштова адреса: вул. Шашкевича, 3, м. Тернопіль, 46008

електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Звернення оформлюється відповідно до статті 5 Закону України «Про звернення громадян».

Back to Top