На основі постанови Кабінету Міністрів України №1220 від 28 жовтня 2022 р., у період дії воєнного стану органам дипломатичної служби та органам Державної міграційної служби дозволено пересилати паспорти громадянина України у формі ID-картки та паспорти громадянина України для виїзду за кордон.
За перші 6 місяців 2025 року міграційна служба Тернопільщини забезпечила пересилання 159 біометричних паспортів українцям у різні куточки світу ?. Зокрема, здійснено пересилання 70 ID-карток та 89 закордонних паспортів.
Про це повідомили у Міграційній службі Тернопільської області.
Серед країн, куди найчастіше пересилаємо документи: Велика Британія, Канада, Польща, Італія, Німеччина, США.
Цьогоріч найдовшу відстань подолав український документ у найбільше канадське місто Торонто — понад 7 тисяч км.
Ці показники свідчать про важливу роль міграційної служби у підтримці зв’язку між державою та українцями, які вимушено чи з інших причин опинилися за кордоном.