Понеділок, 24 березня 2025 11:08 оновлено 24.03.2025 Новини

У Тернополі відкриють виставку молодого художника, який допомагає війську через мистецтво

У Тернополі відкриють виставку молодого художника, який допомагає війську через мистецтво

25 березня 13:00 у Тернополі відкриють виставку творчих робіт молодого художника Святослава Крупи.

Святослав – син загиблого Героя Любомира Крупи, який віддав своє життя, захищаючи Україну. Народився в Тернополі, Святослав закінчив 9 класів і обрав для подальшого навчання Львівський фаховий коледж будівництва, архітектури та дизайну. З початком повномасштабного вторгнення Святослав не залишився осторонь – став мистецьким волонтером. Хлопець створював тематичні картини, продавав їх, а всі кошти передавав на потреби українського війська, зазначають організатори. 

Особливу увагу він приділяв допомозі 105 бригаді ТРО, у якій служив його батько, а зараз підтримує 10-ту окрему гірсько-штурмову бригаду “Едельвейс”, де воює його брат Володимир Крупа.

Відвідувачі виставки матимуть унікальну можливість не тільки оглянути роботи Святослава, а й поспілкуватися з ним особисто.

Подія відбудеться: 25 березня, початок 13:00.

Місце: Центральна міська бібліотека. 

 

Back to Top