Вівторок, 11 лютого 2025 09:00 Новини

Бізнесу Тернопільщини у січні відшкодовано 138 млн грн податку на додану вартість  

Бізнесу Тернопільщини у січні відшкодовано 138 млн грн податку на додану вартість  

У січні 2025 року 110 суб’єктів господарювання Тернопільської області заявили бюджетне відшкодування з податку на додану вартість на розрахунковий рахунок в сумі 177 млн грн, а за аналогічний період 2024 року – 140 млн гривень.

Станом на 01.02.2025 платникам податків області з держбюджету з урахуванням перехідних залишків попередніх періодів відшкодовано 138 млн грн грошовими коштами на розрахунковий рахунок ПДВ, тоді як у січні 2024 року відшкодовано 119 млн гривень.

За результатами проведених перевірок податковими органами області упереджено заявлене бюджетне відшкодування ПДВ на 640 тис. гривень.

Станом на початок лютого загальний залишок заявленого не відшкодованого на розрахунковий рахунок ПДВ становить 190 млн грн, в тому числі 174 млн грн перебувають в стадії перевірок та процедурі бюджетного відшкодування згідно з вимогами Податкового кодексу України і відповідних нормативних документів, а 16 млн грн – у судовому та адміністративному розгляді.

 

Сектор інформаційної взаємодії

Головного управління ДПС у Тернопільській області

 

Back to Top