Юні спортсмени з Тернопільщини здобули медалі на всеукраїнському турнірі з вільної боротьби

Опубліковано в Новини 21.10.2024

Юні вихованці Збаразької ДЮСШ  та ФСК "Чемпіон" привезли медалі із Всеукраїнського турніру з вільної боротьби серед юнаків та дівчат, який відбувся у Чернівцях 18 - 20 жовтня.

Турнір, присвячений пам'яті майстра спорту Євгена Слободяна, зібрав понад 200 учасників (23 команди).

Про це повідомили у Збаразькій міській раді.

– Зокрема, досвідчений 14-річний борець Віталій Ткач здобув своє  чергове "золото" у ваговій категорії 52 кг. А братик і сестричка 8-річні  Олесь і Яринка Чорні, які лише недавно почали займатись цим видом спорту, вибороли бронзові нагороди, – кажуть у міськраді. – Вітаємо наших земляків та їхніх тренерів Петра і Євгена  Королів із спортивними здобутками!

Прокоментувати:

СОЦІУМ

18.10.2024 soroka
У Лановецькій громаді на Тернопільщині стартував унікальний проєкт підтримки місцевого бізнесу
У Ланівцях офіційно стартувала програма фінансової підтримки місцевого бізнесу, розроблена в межах Програми USAID DOBRE.…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…