Вівторок, 10 вересня 2024 15:10 Новини

Як укласти договір на постачання природного газу на опалювальний сезон

Як укласти договір на постачання природного газу на опалювальний сезон
 

ТОВ «Газопостачальну компанію «Нафтогаз Трейдинг» визначено постачальником природного газу для бюджетних організацій на території України в рамках дії постанови про покладення спеціальних обов’язків (ПСО) до 30 квітня 2025 року. 

Товариством здійснюються всі необхідні заходи щодо підготовки до опалювального сезону 2024/2025 років та активно розглядаються звернення щодо укладання договорів на постачання природного газу.

З метою спрощення процедури укладення договорів на постачання природного газу був розроблений механізм укладання договорів постачання природного газу з бюджетними установами/організаціями. Детальна інструкція та алгоритм дій для укладання договору зазначено на офіційному сайті Газ для бюджетних організацій - Нафтогаз.

Завчасне укладання договорів на постачання природного газу дозволить вчасно бути зареєстрованим в Реєстрі споживачів постачальника, уникнути відключення від газопостачання та стане запорукою своєчасного початку опалювального процесу.

Back to Top