На Тернопільщині штрафують за скиди стічних вод та сміття у Дністер

Опубліковано в Новини Автор  13.04.2017

Та попереджають, що екологічні проблеми на місцях повинні вирішувати самі ж громади.

В інших випадках, зазначає прес-служба Держекоінспекції Тернопільської області, посадових осіб чекають штрафні санкції.

За результатами обстеження р. Дністер приписом Державної екологічної інспекції у Тернопільській області Заліщицьку міську раду зобов'язано забезпечити ліквідацію несанкціонованих сміттєзвалищ та здійснити заходи по недопущенню потрапляння стічних вод від громади м. Заліщики у р. Дністер без очистки. Міська рада оперативно відреагувала, проте один скид в р. Дністер залишився неліквідованим, за що заступника Заліщицького міського голови було притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 188-5 КУпАП.

Одночасно, у ході позапланової перевірки КП «Заліщицький водоканал» встановлено, що підпорядковане Заліщицькій міській раді комунальне підприємство не забезпечує очистку стічних вод, очисні споруди фактично не функціонують. Стосовно керівника підприємства розпочато адміністративне провадження. Комунальному підприємству видано припис, проводиться збір матеріалів для нарахування збитків, які заподіяні державі в результаті наднормативних скидів.

З даного прикладу випливає наступне: не потрібно громадам чекати, поки їм буде вказано на порушення, а самим у відповідності до своїх повноважень вживати заходи щодо покращення стану навколишнього природного середовища своїх територій.

Фото з вільних джерел 

Прокоментувати:

СОЦІУМ

05.02.2023 soroka
Володимир Кличко та «Українська команда» передали пілотам бригади ім. Сікорського шоломи 
Володимир Кличко та волонтери «Української команди» передали шоломи пілотам 18-ї окремої бригади армійської авіації імені…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

4fe637b26b790de6358827b961c23147_XL.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.