Четвер, 06 червня 2024 18:00 Новини

На Тернопільщині діє обласна цільова соціальна програма оздоровлення та відпочинку дітей

На Тернопільщині діє обласна цільова соціальна програма оздоровлення та відпочинку дітей

На Тернопільщині діє обласна цільова соціальна програма оздоровлення та відпочинку дітей. Протягом 2024 року в її межах заплановано охопити 1645 школярів пільгових категорій.

За кошти Тернопільської обласної військової адміністрації через систему «Prozorro» закуплено 660 путівок в дитячі заклади оздоровлення та відпочинку області. Розподілили їх між дітьми пільгових категорій, серед яких діти військовослужбовців, з багатодітних чи малозабезпечених, ВПО, діти з інвалідністю, сироти тощо. 

Перша група зі 150 дітей вирушила в один із таборів області вже сьогодні, 5 червня. Загалом до проведення літньої оздоровчої кампанії готові 3 заклади.

На оздоровлення та відпочинок дітей на 2024 рік передбачено 10 млн 71 тис. 600 грн з обласного бюджету.

 

Джерело: ТОВА

Back to Top