У класичному університеті Тернополя відзначили День науки

Опубліковано в Новини 24.05.2024
У Західноукраїнському національному університеті відбулося засідання науково-технічної ради з нагоди відзначення Дня науки.  
 
– Кожен із вас має свою місію та візію у житті, але головна наша мета – це формувати думку й світогляд суспільства, об’єднувати та розвивати наукові гіпотези, передавати знання і досвід молодим людям, які відбудовуватимуть Україну. Ми багатогранно працюємо над тим, щоб класичний університет Тернополя був центром наукових інновацій та досягнень, впроваджуємо новітні технології й підходи в освіті, невпинно сприяємо прогресу наукової сфери. Сьогодні у нас є чудова можливість визнати досягнення та поставити нові, амбітні цілі!  – наголосив голова вченої ради Андрій Крисоватий.
 
Під час засідання науково-технічної ради було оголошено наказ ЗУНУ «Про відзначення працівників університету з нагоди Дня науки в Україні». Проректор з наукової роботи Микола Дивак вручив грамоти академічній спільноті за вагомі результати досліджень з пріоритетних напрямів науки і техніки України; значні досягнення професорсько-викладацького колективу навчально-наукових інститутів і факультетів у науковій та дослідницькій діяльності; забезпечення високої якості інформаційного наповнення фахових журналів і збірників наукових праць; успіхи в науковій діяльності та захист у 2023 році дисертації на здобуття наукового ступеня доктора наук; результативність наукової роботи навчально-наукових інститутів, факультетів і кафедр; організацію та якісне проведення наукових заходів та досліджень; популяризацію та розвиток молодіжної науки; плідну роботу із підготовки наукових кадрів, організаційно-інформаційний, фінансовий і кадровий супровід наукової діяльності.
 
– Наші спільні зусилля сприяють прогресу науки України. Ми працюємо на благо розвитку держави, а також примножуємо здобутки ЗУНУ, й саме завдяки вашій наполегливості українська освіта та наука зміцнює свій авторитет! – сказав Микола Дивак.
 

Прокоментувати:

СОЦІУМ

24.07.2024 Катерина Шаблій
Фасадна дошка: ціна, види та переваги
Фасадна дошка є популярним матеріалом для оздоблення будинків, забезпечуючи їм не лише привабливий вигляд, але…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3787.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.