Середа, 22 травня 2024 10:26 оновлено 22.05.2024 Новини

Військові передали у тернопільський музей унікальний шеврон

Військові передали у тернопільський музей унікальний шеврон

У фондовій збірці Тернопільського обласного краєзнавчого музею є значна колекція шевронів та емблем різних підрозділів ЗСУ, волонтерів і добровольчих формувань.  

Вона поповнюється завдяки небайдужим людям, які хочуть збагатити музей цікавими експонатами.

Недавно військовослужбовець 44-ї окремої артилерійської бригади Петро Бугай подарував музею декілька цікавих речей, серед яких є шеврон 223-го зенітного ракетного полку імені Січових Стрільців, що дислокувався на Тернопільщині. У 2004 році полк був передислокований в іншу військову бригаду на теренах Західної України. Завдання цієї частини – охорона повітряного простору західних кордонів України.

Нарукавний знак виготовлений з плащової тканини, у вигляді прямокутника із заокругленими кутами. З правої сторони шеврона зображена стилізована самохідна ракетна установка «Бук» з чотирма ракетами, з лівої – гілочка з листям лаврового дерева. Вгорі розгорнута стрічка з двома смугами синього і жовтого кольорів, повідомляють у музеї.

Back to Top