У Тернополі демонтували торгівельний навіс та огорожу

Опубліковано в Новини 15.05.2024

Учора, 14 травня, постійно діюча робоча група з організації проведення демонтажу спільно з управлінням муніципальної інспекції міської ради та у присутності  працівників управління патрульної поліції в Тернопільській області ДПП, демонтували торгівельний навіс та огорожу.

Демонтовані споруди були незаконно розміщені на земельній ділянці комунальної власності, а саме: торгівельний  навіс за адресою вул. Василя Симоненка та огорожа по вул. Полковника Морозенка.

Демонтаж проведено на виконання рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 08.05.2023 року №788 «Про усунення порушень у сфері земельного законодавства та містобудування».

Демонтоване майно знаходиться на  зберіганні за адресою вул. Лесі Українки, 5А. Для повернення  власникам  необхідно оплатити виконання робіт з демонтажу, транспортування та зберігання в ПП «Східний Масив», що за адресою просп. Степана Бандери, 94, в місті Тернополі.

 

Джерело: ТМР

Прокоментувати:

СОЦІУМ

23.05.2024 soroka
Стартував Всеукраїнський проєкт «Української команди» «Оберіг для військових»
Волонтерський штаб «Українська команда» розпочинає Всеукраїнський проєкт «Оберіг для військових». Він передбачає, що маленькі українці…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3764.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.