У вічність відійшла знана в Тернополі бібліотекарка

Опубліковано в Новини 02.04.2024

Померла багаторічна заступниця  директора Тернопільської міської ЦБС Аліна Сологуб.

Скорботну звістку повідомили у Тернопільській ЦБС.

Після закінчення вузу, Аліна Анатоліївна прийщла працювати у бібліотечну галузь Тернополя. З посади  бібліотекаря  перейшла на посаду завідувачки бібліотекою, а пізніше багато років поспіль обіймала посаду заступника директора Тернопільської міської ЦБС з основної діяльності. 

Завжди завойовувала симпатії колег своїм професіоналізмом,  умінням домовлятися, розуміти людей та налагоджувати тривалі, міцні стосунки ,засновані на взаємній довірі та доброзичливому відношенні. Тому вона завжди мала багато друзів, колег. Крім цього, її відрізняла – висока внутрішня культура, визначні моральні якості та особиста порядність. Ми всі знали Аліну Анатоліївну як людину неабияку, розумну та інтелігентну, – згадують колегу у дописі. У такі сумні хвилини завжди сильніше помітні якості особистості людини, що пішла, і гостріше відчувається те,  ким вона була, значимість того, що зробила.

Вона  багато зробила для розвитку нашої організації, для зміцнення її позицій у галузі. ЇЇ відповідальність і чуйна, щира турбота про людей назавжди залишили слід у наших серцях.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

18.04.2024 soroka
Українська команда Тернопільщини відремонтувала три автівки для Сил спеціальних операцій
Волонтерський штаб «Українська команда» в Тернопільській області відремонтував Силам спеціальних операцій ЗСУ 3 автомобілі. Вони…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

VuwU5xVlQYg.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.