Тернополянин Віталій Мандзин виборов "срібло" на юніорському Чемпіонаті Європи з біатлону

Опубліковано в Новини 12.02.2024

Днями в польському місті Якушице завершився Юніорський відкритий чемпіонат Європи-2025 IBU з біатлону.

В останній день змагань пройшов мас-старт на 60 учасників у юніорів, у якому тернопільський спортсмен Віталій Мандзин виборов 2-ге місце та став срібним призером на дистанції 12 кілометрів.

Тренер спортсмена - Назарій Бурик.

До слова, Віталій Мандзин є студентом факультету фізвиховання Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка та паралельно студента Західноукраїнського Національного університету, та з 2019 року отримує стипендію Тернопільської міської ради, як один з кращих спортсменів громади.

Джерело: ТМР

Прокоментувати:

СОЦІУМ

06.09.2024 soroka
«Це важливий крок у нарощенні наших сил оборони», – Микола Люшняк про створення Сил безпілотних систем ЗСУ
Днями народні депутати ухвалили законопроєкт 11507. Він передбачає включення до окремих родів сил ЗСУ нової…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…