В аптеці на Тернопільщині збували протерміновані та фальсифіковані ліки

Опубліковано в Новини Автор  16.03.2017

Велику кількість таких медикаментів виявили правоохоронці під час обшуку.

Під час розслідування встановлено, що працівники однієї з аптек обласного центру реалізовували лікарські засоби із вмістом наркотичних речовин без пред’явлення покупцями рецептів та в забороненій кількості, зазначила прес-служба прокуратури Тернопільської області.

В аптеці провели санкціонований обшук у складських приміщення, де виявлено десятки протермінованих препаратів, а також таких, що мають візуальні ознаки фальсифікату. Серед них – упаковки парацетамолу, сульфацилу, цетрину та інші ліки, що користуються особливою популярністю серед споживачів. 
 
Тернопільською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ч. 1, 2 ст. 320 (Порушення встановлених правил обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів) та ч. 1 ст. 321-1 (Зберігання з метою збуту або збут завідомо фальсифікованих лікарських засобів) Кримінального кодексу України.
 
Розслідування триває. 
 

Прокоментувати:

СОЦІУМ

01.12.2023 soroka
Андрій Богданець готує законодавчі ініціативи, спрямовані на стимулювання розвитку молочного скотарства
Молочна галузь потребує державної підтримки! На цьому наголосив народний депутат з Тернополя Андрій Богданець у…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

DSC_3811.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.