Завдяки співфінансуванню на Тернопільщині відремонтують деякі ділянки доріг

Опубліковано в Новини Автор  07.03.2017

Таких цього року буде шість.

У зв’язку з перерозподілом коштів завдяки децентралізації, дорожні роботи частково фінансуватимуться з місцевих бюджетів. Про це повідомила прес-служба САД у Тернопільській області.

У поточному році Укравтодором розроблено проект постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання використання у 2017 році коштів, залучених у попередні роки під державні гарантії Державним агентством автомобільних доріг», який знаходиться на погодженні у відповідних міністерствах.

Проектом встановлено, що фінансування об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного ремонту автомобільних доріг загального користування державного і місцевого значення (на Тернопільщині таких 6) здійснюється за умови виділення у ‎2016-2017 роках з місцевих бюджетів усіх рівнів видатків на такі об’єкти в обсязі не менше як 10 відсотків.

Поточний середній ремонт чекає на ділянки автошляхів:

Т-20-17 у місті Хоростків, М-19 с. Білокриниця – м. Кременець, М-19 м. Кременець – с. Шпиколоси, М-19 у селі Горинка, Н-18 – 2 сумнозвісні підйоми у місті Монастириська.

Прокоментувати:

СОЦІУМ

06.12.2023 soroka
Віталій Кличко в День ЗСУ нагородив майже сотню військовослужбовців
Мер Києва Віталій Кличко в День Збройних Сил України вручив відзнаки військовослужбовцям «київських» бригад. Про…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…

Місто в кадрі

6.jpg

Наші_контакти

Про_нас

Інформаційно-аналітичний портал «СОРОКА» з 2013 року висвітлює життя Тернополя та області, розповідає актуальні новини, зачіпає проблемні теми та знайомить з цікавими краянами.