Тернопільська "Нива" вдома поступилась харківському "Металісту"

Опубліковано в Новини 23.08.2023

"Нива" після двох перемог на старті в минулому турі в гостях поступилася одноклубникам з Бузової. У середу підопічні Василя Малика провели ще один виїзний матч, цього разу кубковий ‒ і в гостях в екстра-таймі програли" Скалі 1911". "Металіст" повернувшись до Першої ліги, ще не перемагав. Відзначимо, що у старті харків'ян сьогодні з'явилися новачки - брати Луціви.

У першому таймі складно було віддати комусь ініціативу. Було багато сумбуру, але обмаль конструктиву. Варто віддати належне гостям, які при першій можливості намагалися вибігати в атаку. Пригадати можна хіба що удар Гомеса, але легіонер не влучив у площину. У господарів небезпечно з гострого кута вище воріт пробив Різник. На перерву суперники пішли без голів.

На початку другого тайму з меж штрафної пробивав Різник, але вище воріт. Гості відповіли ударом Василя Луціва, але занадто неточно. На жаль, у цьому матчі по справжньому небезпечних моментів було обмаль. На 81-й хвилині харків'яни вийшли вперед. Василь Луців першим встиг на добиванні і пробив у дальній кут - 0:1. Гол у своєму дебютному матчі. "Металіст" вперше у сезоні перемагає.

"Нива" Тернопіль - "Металіст" 0:1

Голи: В. Луців

"Нива" (стартовий склад): Механів - Соколов, Зінь, Хруставка, Демчук, Гатала, Мудрий, Дорошенко, Проців, Різник, Галадей

"Металіст" (стартовий склад): Рибак - Багачанський, В. Луців, П. Луців, Бусько, Голубка, Гомес, Дігтярь, Маткобожик, Мороренко, Синчук

Джерело: ua-football.com

Прокоментувати:

СОЦІУМ

27.09.2024 soroka
З Тернопільщини передали антидронові рушниці для бійців штурмової бригади
Антидронові рушниці допомагають нашим воїнам знешкоджувати ворожі дрони, перешкоджають окупантам виявляти позиції українських військових. Перший…

Подорож вихідного дня

15.10.2021 soroka
Монастирок на Тернопільщині притягує і мандрівників, і пересічних людей, і глибоко віруючих
Монастирок – маленьке село в Борщівському районі, розташоване у надзвичайно мальовничій місцевості поблизу Касперівського каньйону.…